fbpx
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 300 zł

ZWROTY

informacje ogólne

Klient będący Konsumentem, ma prawo, bez podania przyczyny, odstąpić od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru, zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014r. O prawach konsumenta (Dz. U. 2014r. Poz. 827)

formularz zwrotu i wysyłka

Odstąpienie od umowy, dla swojej ważności, wymaga złożenia przez klienta pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy ( Formularza zwrotu) oraz wysłanie go w wersji papierowej wraz z towarem i dowodem zakupu na adres :

Atelier 1925 s.c.

ul. Polna 18/20

00-625 Warszawa

tel. 793 21 21 20

mail : info@atelierporcelany.pl

Dokument prosimy podpisać odręcznie i dołączyć w formie papierowej do przesyłki zawierającej zwracany Produkt wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą). 

Konsument jest zobowiązany do odesłania zakupionego towaru w stanie niezmienionym (tj takim samym jak otrzymał : nieużywany, bez zabrudzeń , uszkodzeń, pozbawiony zapachu) w ciągu 14 dni od dnia przyjęcia towaru.

Formularz zwrotu należy pobrać klikając w link poniżej:

> FORMULARZ ZWROTU / OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

 

postanowienia ogólne

Sprzedawca ma 14 dni roboczych na rozpatrzenie zwrotu, sprawdzenie stanu produktu oraz opakowania i metek, które muszą pozostać nienaruszone.

Sprzedawca w żadnym wypadku nie przyjmuje zwrotów wysłanych do niego za pobraniem.

Sprzedawca ma 14 dni roboczych na zwrot pieniędzy od dnia otrzymania przesyłki

Sprzedawca zwraca Konsumentowi równowartość ceny Produktu oraz jednorazowy koszt doręczenia przesyłki Konsumentowi do wysokości najniższej opłaty przesyłki w ofercie Sprzedawcy (tj. kurier UPS) (koszt przesyłki pierwotnie poniesiony przy zakupie i dostarczeniu Produktu ze Sklepu do Klienta). Sprzedawca może wstrzymać się z wypłatą środków we wskazanym terminie do czasu doręczenia mu zwróconego Produktu.

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktów.

W przypadku odstąpienia przez Konsumenta od Umowy we wskazanej formie i terminie uważa się Umowę za niezawartą.

REGULAMIN

Wszystkie powyższe zapisy reguluje w sposób szczegółowy REGULAMIN sklepu. Przed zwrotem towaru należy zapoznać się z dokumentem.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres: info@atelierporcelany.pl