fbpx
Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 300 zł

PRZYJEMNOŚĆ OBDAROWYWANIA

Nie ważne czy to święta, walentynki, urodziny, uroczystość domowa tj: ślub czy rocznica. Nie ważne czy obdarowywana osoba to mąż, koleżanka, szef czy sąsiadka – kiedy kogoś kochamy, lubimy, cenimy lub chcemy po prostu podziękować – zależy nam na tym aby sprawić jej przyjemność a tym samym ją uszczęśliwić. To doznanie jest w samym procesie obdarowywania najważniejsze.  Sensualność przedmiotu którym obdarowywujemy może nam zdecydowanie pomóc w osiągnięciu owego celu. Przyjemna w dotyku i delikatna jak opłatek porcelana często w nieoczywistej formie może być naszym zdaniem idealnym prezentem.

dla niej

PORCELANA DELIKATNA I PIĘKNA JAK ONA

Porcelanowe goblety do szampana wykończone 24 karatowym złotem z motywami diamentów lub klasycznymi modowymi wzorami to coś co z pewnością sprawi jej przyjemność. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją.

dla niego

MĘSKIE PROSTE ZDECYDOWANE FORMY

Porcelana dedykowana do alkoholi – czemu nie? Dla każdego konesera ginu, szampana, likierów, wódki czy nawet piwa znajdziecie dedykowany kieliszek a wszystko ozdobione 24 karatowym złotem.

DLA TYCH Z DYSTANSEM DO ŚWIATA

Szukasz prezentu dla osoby kreatywnej, z poczuciem humoru i dystansem do świata zarazem ceniącej sobie jakość? Porcelanowe kubki do wody, kieliszki do szampana wódki i likieru polecają się na prezent. Wszystko to ozdobione wizerukami superbohaterów, słynnych potworów lub zabawnych postaci.

805 PLN

625 PLN

PIĘKNE / PRAKTYCZNE / PONADCZASOWE

images (5)

Gwiazdy, pasy i rozety wydają się niemal skrojone na bożonarodzeniowe stoły a wykończenie 24 karatowym złotem będzie pięknie błyszczeć na czerwieni świątecznych obrusów.

Seria Ca’ d’Oro to niebanalny serwis porcelany bogaty w talerze, misy, filiżanki, kubki w wielu różnych wzorach kształtach i rozmiarach. 

Porcelana ta zapewne będzie niezwykłą ozdobą każdego świątecznego stołu.

ikonka_logo_atelier_porcelany_

Życzymy Państwu udanych zakupów, wesołych świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

zespół atelier porcelany